tel./fax 59 842 23 60
www.hydro-gaz.com.pl

Raty ON-LINE

Znajdź produkt:

Twój koszyk jest pusty

Strona główna Regulamin sklepu

Regulamin sklepu

 

 1. Właścicielem sklepu internetowego www.hydro-gaz.com.pl (zwanym dalej Sklepem Internetowym) jest HYDRO-GAZ Sp. J. (zwana dalej HYDRO-GAZ) z siedzibą przy ul. Juliusza Słowackiego 46 w Słupsku. NIP: 839-22-98-977,
 2. Towary oferowane w sklepie są nowe i wolne od wad fizycznych.
 3. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Klienta formularza zamówienia, który jest udostępniony na stronach sklepu internetowego.
 4. Przyjęcie zamówienia do realizacji może wymagać potwierdzenia telefonicznego przez pracownika sklepu internetowego.
 5. Ceny towarów znajdujących się w Sklepie Internetowym są podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT (są cenami brutto).
 6. Dane osobowe podawane podczas rejestracji Klienta są wykorzystywane przez HYDRO-GAZ , zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 poz. 926 z 2002 r. – tekst jednolity) i nie będą udostępniane innym podmiotom za wyjątkiem organów państwowych do tego uprawnionych. Klient ma prawo do wglądu, modyfikacji i usunięcia swoich danych osobowych.
 7. Wszystkie dane osobowe są chronione przed dostępem osób trzecich.
 8. Dla zamówień realizowanych przedpłatą, maksymalny termin realizacji zamówienia, liczony od dnia potwierdzenia wpłaty do dnia wysłania towaru, wynosi do 14 dni roboczych (w większości przypadków zamówienie jest realizowane do 5 dni roboczych).
 9. Dla zamówień realizowanych płatnością przy odbiorze, maksymalny termin realizacji zamówienia, liczony od dnia przyjęcia zamówienia do dnia wysłania towaru, wynosi do 14 dni roboczych (w większości przypadków zamówienie jest realizowane do 5 dni roboczych).
 10. W przypadkach szczególnych termin realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. Każdorazowo Klient jest informowany o takim przypadku i ma prawo odstąpić wówczas od dalszej realizacji zamówienia.
 11. W wyjątkowej sytuacji zastrzegamy możliwość wstrzymania realizacji zamówienia w przypadku braku towaru lub jego wycofania z rynku.
 12. Klient ma możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty jego otrzymania (decyduje data nadania listu przewozowego). W celu dokonania zwrotu niezbędne jest wcześniejsze potwierdzenie tego faktu.
 13. Nie wyklucza się możliwości produktów konfigurowanych indywidualnie lub sprowadzanych na specjalne zamówienie. W przypadku towarów, które są uznane za nietypowe lub w przypadku pojedynczej transakcji, może być wymagana wpłata zadatku. Wysokość zadatku ustalana jest indywidualnie. W przypadku zamówienia realizowanego z zastosowaniem zadatku termin na wywiązanie się z umowy wynosi 30 dni dla obu stron.
 14. Za zamówiony towar można zapłacić:
  • gotówką przy odbiorze towaru (po potwierdzeniu telefonicznym);
  • przelewem bankowym;
 15. Zamówione produkty dostarczamy wyłącznie na terenie RP za pośrednictwem firmy kurierskiej.
 16. Koszt transportu wyliczany jest automatycznie przy zamawianiu towaru i zostaje podany do wiadomości kupującego.
 17. Klient powinien zbadać przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach danego rodzaju. Po odbiorze przesyłki Klient ma prawo żądać od dostawcy spisania protokołu w razie stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia przesyłki niedającego się z zewnątrz zauważyć przy odbiorze.
 18. Towar dostarczany jest wraz z dokumentem gwarancyjnym oraz z fakturą VAT lub paragonem fiskalnym.
 19. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. W przypadku, kiedy z towarem dostarczona jest oryginalna karta gwarancyjna producenta naprawy gwarancyjne dokonuje sieć autoryzowanych serwisów, których adresy są podawane na karcie gwarancyjnej.
 20. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego.
 21. Wszystkie znaki towarowe, zdjęcia produktów, loga i nazwy producentów znajdujące się na stronach sklepu www.hydro-gaz.com.pl należą do ich właścicieli i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.
 22. Treść Sklepu Internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66, ust.1 Kodeksu Cywilnego. Znaki towarowe, zdjęcia, loga i nazwy producentów zostały użyte jedynie celach informacyjnych.